Opinie naszych klientow

Poślubny rejs po rzece Jangcy

Wycieczka do Chin, która była jednocześnie naszą podróżą poślubną – bardzo udana. Zwiedziliśmy najpiękniejsze miejsca w Kraju Środka. Pogoda na przełomie września i października była świetna, mieliśmy tylko dwa deszczowe dni w ciągu całego wyjazdu. Intensywność zwiedzania i elastycznie realizowany program wyjazdu bardzo nam odpowiadały. Zarówno opiekę pilotki Pani Magdy oraz poziom linii lotniczych oceniam bardzo dobrze.

12.10.2014 Joanna Gil

Gruzja i Armenia – warte poznania

Warto poznać oba kraje, nieznane kultury, starsze od naszej, docenić ich przeszłość, poznać teraźniejszość, różnice i podobieństwa, przybliżyć geografię, powtórzyć historię. Opieka pilota Dawida: pozytywnie, dużo informacji, opiekuńczy, dobry organizator.

17.09.2014 Joanna Bajszczak

Armenia i Gruzja – trasa godna polecenia

Wycieczka „Po odległych zakątkach Armenii i Gruzji” dobrze zaplanowana i świetnie zorganizowana. Pan Dawid to świetny pilot. Pełny profesjonalizm, takt, wyrozumiałość, duże zdolności organizacyjne, duża znajomość krajów odwiedzanych i miejsc, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach – ocena celująca. Trasa godna polecenia dla tych, którzy chcą z bliska poznać kulturę i historię tych krajów i narodów.

17.09.2014 Jan Kołtun

Jedzenie bardzo smaczne i różnorodne

Wyjazd „Trasa Cesarska” mimo tego, ze długi, nie jest męczący. Przewozy miejscowe klimatyzowanym autobusem. Hotele wspaniałe – wszędzie było czysto. Jedzenie bardzo smaczne i różnorodne. Pilotka Pani Magdalena profesjonalna, przekazująca dużo ciekawej wiedzy, bardzo dobrze integrująca grupę, szybko rozwiązująca wszelkie problemy, bardzo grzeczna, sympatyczna. Świetnie organizowała wszelką działalność (wycieczki, zakwaterowanie, wyżywienie, transport, dodatkowe imprezy). Jedynym mankamentem jest brak bezpłatnego dostępu do internetu wi-fi w niektórych hotelach, mała ilość gniazdek elektrycznych lub usytuowanie ich w trudno dostępnych miejscach. Polskie wtyczki na szczęście wszędzie pasują. Jestem z wycieczki bardzo zadowolony i polecam innym.

23.08.2014 Edward Marszałek

Z przyjemnością spędziliśmy z Państwa biurem nasz urlop

Pani Magda to miła, kompetentna i wyrozumiała pilotka. Zawsze chętna i gotowa do pomocy, łatwo nawiązująca kontakt. Profesjonalna w każdym calu. Z przyjemnością spędziliśmy z Państwa biurem nasz urlop. Wycieczka była przygotowana i sprawnie poprowadzona. Cena adekwatna do usługi. Oprócz walorów krajobrazowych, warte uwagi są aspekty dydaktyczne (wizyta w fabryce jedwabiu i haftu oraz na plantacji herbaty). Bardzo podobały się nam posiłki serwowane w typowych chińskich restauracjach- super pomysł! Program wycieczki bardzo ciekawy, ale nie męczący. Wycieczka warta polecenia. Chiny to piękny i olbrzymi , różnorodny kraj. Naprawdę warto je odwiedzić. Polecamy!

24.08.2014 Izabela Michalak

Klasyczne Chiny – polecamy

Linie lotnicze Aerofłot oceniam dobrze. Pilotka była świetna, profesjonalna, miła i uczynna! Bardzo się cieszymy i jesteśmy w pełni zadowoleni, że wybraliśmy Wasze biuro i właśnie tę wycieczkę. Polecamy wszystkim niezdecydowanym.

20.07.14 Barbara i Dariusz Kowzan

Super Trasa Cesarska

Wyjazd uważam za bardzo udany. Wszystkie punkty planu wycieczki zostały zrealizowane. Obsługa bardzo profesjonalna z odpowiednim podejściem do uczestników. Udało mi się choć trochę poznać kulturę i historię Chin. Wszystkie koszty wyjazdu zostały jasno przedstawione i nie było żadnych dopłat. Chętni mogli rozszerzyć program o imprezy fakultatywne. Emirates świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie. Opieka Pani Iwony była rewelacyjna. Znajomość odwiedzanych miejsc – perfekcyjna. Ma profesjonalne podejście do grupy, ogólnie bardzo dużą wiedzę i miłe podejście do ludzi. Napewno wybiorę się jeszcze na wycieczkę z biurem Orient Travel.

26.07.14 Sławomir Szewczak

Trasa Cesarska – doskonała organizacja i żadnych ukrytych dopłat

Linie Emirates świadczą usługi na bardzo wysokim poziomie. Pilotka, pani Iwona posiada olbrzymią wiedzę i wielki zasób wiadomości, które przekazuje w bardzo przystępny sposób. Stwarza wspaniałą atmosferę w grupie, zawsze w miarę możliwości służy pomocą. Wyjazd uważam za bardzo udany. Dzięki wspaniałej przewodniczce i doskonałej organizacji dane mi było choć trochę poznać ten kraj, jego historię i kulturę. Wszystkie punkty programu zostały zrealizowane. Cena podana przez biuro była jasno przedstawiona i nie było żadnych „ukrytych” dopłat. Dla chętnych były dodatkowo imprezy fakultatywne. Ten wyjazd i jego organizacja zachęcił mnie do innych wycieczek z biurem Orient Travel.

26.07.2014 Ireneusz Fedec

Na pewno będziemy polecać Wasze biuro

Linie Emirates oceniam bardzo dobrze. Pilotkę, panią Iwonkę oceniam celująco. To bardzo dobry pilot i przewodnik, świetnie przygotowany merytorycznie. Osoba bardzo życzliwa i pomocna, ale jednocześnie stanowcza kiedy trzeba. Odpowiadała na wszystkie nasze pytania, pomagała, kiedy było trzeba. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Cały czas wzbogacała naszą wiedzę o Chinach i dbała, byśmy byli zadowoleni. Wycieczka spełniła najśmielsze oczekiwania. Program był bardzo bogaty i interesujący. Zmienił nasze wyobrażenie o Kraju Środka. Wszystkie punkty programu zostały zrealizowane, a nawet wzbogacone o dodatkowe wrażenia. Poznaliśmy nie tylko zabytki tego ogromnego kraju, ale również kuchnię, przyrodę i kulturę. Opera pekińska na długo pozostanie w naszej pamięci, a bankiet pierożkowy sprawił, że zamiłowanie do tej potrawy pozostanie na trwałe. Również w Polsce będziemy smakować pierożki chińskie. Na pewno będziemy polecać Wasze biuro.

26.07. 2014 Urszula Wołowicz

Trasa Cesarska – podróż w czasie i przestrzeni

Wrażenia z wyjazdu do Chin mieszane i cudowne. Kultura wieków minionych, koszmarny wiek XX i odlotowy wiek XXI. Kraj ogromnych kontrastów: bieda obok najnowszych technologii. Jakby brak stanów pośrednich. Podróż wyczerpująca, ale zorganizowana optymalnie. Długie wypoczynki nocne umożliwiały nam regenerację sił po ciągłym podróżowaniu. Pilot świetny, wszystko na czas. Organizacyjnie na miejscu bez zarzutu. Reasumując trzeba się z tym przespać, a potem zatęsknić za perełkami z podróży, jak np. za Muzeum Szanghajskim. Opieka Pani Iwony była bardzo dobra. Pani Iwona to osoba opiekuńcza, empatyczna, spokojna i dyskretna. Dawała poczucie bezpieczeństwa i sprawnie rozwiązywała wszystkie rzeczywiste i wyimaginowane problemy grupy. Pani Iwona posiada bardzo dużą wiedzę.

24.05.2014 Małgorzata Pachota