Brazylia

TERMINY - BRAZYLIA
Przelot samolotem 11 dni
Rio de Janeiro, Brazylia Ameryka Południowa
image-services
Wyżywienie

9 śniadań
9 obiadokolacji

image-services
Hotel

4* - 9 nocy

image-services
Pokój 1-osobowy

dopłata 1560 PLN

MIEJSCE ROZPOCZĘCIA / ZAKOŃCZENIA WYCIECZKI
Lotnisko Chopina, Warszawa (Google Map)

GODZINA ZBIÓRKI
Spotkanie z pilotem na lotnisku 2h przed odlotem.

CENA ZAWIERA
 • Bogaty program zwiedzania pod opieką polskiego pilota.
 • Przeloty międzynarodowe na trasie Warszawa – Rio de Janeiro, Rio de Janeiro – Warszawa z przesiadką w jednym z międzynarodowych portów lotniczych wraz z opłatami lotniskowymi i opłatami pobieranymi przez linie lotnicze za wystawienie biletu.
 • Transfery i przejazdy według programu autokarem lub mikrobusami.
 • Zakwaterowanie w hotelu 4* w pokojach dwuosobowych z łazienką i klimatyzacją.
 • Wyżywienie wg programu (9 śniadań, 9 obiadokolacji).
 • Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki.
 • Ubezpieczenie podróżne (szczegóły TUTAJ).
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

CENA NIE ZAWIERA
 • Obowiązkowego pakietu dewizowego 437 USD płatnego w kraju docelowym zawierającego część świadczeń (m.in. transport, bilety wstępu, przewodnicy lokalni, etc.).
 • Kosztów pozwolenia na wjazd ESTA lub wizy do Stanów Zjednoczonych.
 • Napiwków – 3 USD / dzień.
 • Napojów do posiłków.
 • Ewentualnej zwyżki ubezpieczenia z tytułu następstw choroby przewlekłej.

DZIEŃ 1 WARSZAWA - RIO DE JANEIRO
Zbiórka na lotnisku w hali odlotów dwie godziny przed odlotem, odprawa biletowo-paszportowa i nadanie bagaży, a następnie przelot do Brazylii z przesiadką w jednym z europejskich portów lotniczych. Przylot na lotnisko w Rio de Janeiro. Formalności paszportowe i odbiór bagaży, a następnie transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Rio de Janeiro.
DZIEŃ 2 RIO DE JANEIRO
Po śniadaniu wyjazd na całodniową wycieczkę na góry otaczające miasto. Pojedziemy wzdłuż laguny Rodrigo de Freitas do stacji kolejki, którą wjedziemy na szczyt wzgórza Corcovado ze słynną statuą Chrystusa Zbawiciela, skąd rozpościera się panorama na całe Rio de Janeiro. Statua Chrystusa została ogłoszona jako kolejny z Cudów Świata. Wjazd wagonikami na wzgórze Pao de Acucar – Głowa Cukru. Powrót do hotelu.
DZIEŃ 3 RIO DE JANEIRO
Dzisiejszy dzień rozpoczniemy od spaceru po Starówce. Zwiedzanie przepięknego klasztoru Sao Bento, Kościoła Matki Boskiej Gromnicznej Igreaj da Nossa Senhora da Candelaria, gmachu Paco Imperial. Spacer po kolorowych uliczkach w okolicy Arco de Teles, Ouvidor Street i Goncalves Dias Street, najstarszych ulicach handlowych, które do dzisiaj zachowały swój styl i nastrój. Koniecznie trzeba wstąpić do kawiarni Colombo Coffee Shop. Ulicą Uruguaiana i placem Carioca dojdziemy do Katedry Metropolitalnej. Powrót do hotelu.
DZIEŃ 4 RIO DE JANEIRO
Po śniadaniu zwiedzanie dzielnicy Santa Teresa, położonej na wzgórzu Morro do Desterro. Dzielnica jest wspaniale utrzymana i słynie z pięknych zabytków Starego Rio (Rio Antigo). Na wzgórze wjedziemy zabytkowym tramwajem, z otwartymi bokami, podziwiając po drodze urokliwe, malownicze uliczki dzielnicy. Zobaczymy Cosme Velho, Ruin Park z przepięknym widokiem na panoramę miasta, Muzeum Chacara do Ceu ze wspaniałą kolekcją dzieł brazylijskich modernistów oraz pracami Moneta, Modiglianiego, Matis`a, Dalego i Picasso. Udamy się także do serca dzielnicy Largo do Guimares z licznymi barami i restauracjami. Powrót do hotelu.
DZIEŃ 5 RIO DE JANEIRO
Po śniadaniu przejazd poza miasto do Parku Narodowego Lasu Deszczowego Tijuca. Uważa się, iż jest to największy miejski las na świeci. Miejsce to ze względu na swój unikatowy charakter wpisane zostało na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Las Tijuca to stworzona przez człowieka rekultywacja terenów wokół Rio de Janeiro, które wcześniej zostały oczyszczone i rozwinięte w celu uprawy cukru i kawy. Przejażdżka jeepami po Parku Narodowym. Po zakończeniu wycieczki powrót do Rio de Janeiro i czas na odpoczynek i kąpiele słoneczne na najsłynniejszej plaży świata – Copacabana lub eleganckiej Ipanema. Obiadokolacja i nocleg w Rio de Janeiro.
DZIEŃ 6-9 RIO DE JANEIRO
Czas na odpoczynek i kąpiele słoneczne na najsłynniejszej plaży świata – Copacabana lub eleganckiej Ipanema.
Dla chętnych przewidziane są atrakcje fakultatywne jak:
– wizyta na Maracanie,
– rejs na wyspy tropikalne,
– lekcje samby
DZIEŃ 10 RIO DE JANEIRO - WARSZAWA
Po śniadaniu – wykwaterowanie. Następnie czas wolny na zakupy. Po południu transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski.
DZIEŃ 11 WARSZAWA
Przylot do Polski.

W ciągu jedenastodniowej wycieczki proponujemy Państwu poznanie niezwykle interesującej kultury Brazylii. Wspaniałe wzgórza, malownicze panoramy miasta, majestatyczne budowle oraz przepiękne parki oraz lasy deszczowe z pewnością zagwarantują Państwu niesamowite emocje i sprawią, że będziecie wspominać tę wycieczkę przez długie lata.

GŁÓWNE ATRAKCJE

 • Pomnik Chrystusa Odkupiciela na wzgórzu Corcovado
 • Rajd samochodami 4×4 po Parku Narodowym Tijuca
 • Plażowanie na Copacabanie
Zadzwoń: 32 785 80 75
Cena: 6.970 zł Już od 6.970 zł /os.