USA – Floryda

TERMINY - USA (FLORYDA)
Przelot samolotem 9 dni
Miami, Stany Zjednoczone Ameryka Północna
image-services
Wyżywienie

7 śniadań
7 obiadokolacji

image-services
Hotel


3*/4* - 7 nocy

image-services
Pokój 1-osobowy

430 PLN

MIEJSCE ROZPOCZĘCIA / ZAKOŃCZENIA WYCIECZKI
Lotnisko Chopina, Warszawa (Google Map)

GODZINA ZBIÓRKI
Spotkanie z pilotem na lotnisku 2h przed odlotem.

CENA ZAWIERA
 • Bogaty program zwiedzania pod opieką polskiego pilota na całej trasie wycieczki.
 • Przeloty na trasie Warszawa – Miami – Warszawa z przesiadką w jednym z europejskich portów lotniczych w klasie ekonomicznej z bagażem rejestrowanym wraz z opłatami lotniskowymi i opłatami pobieranymi przez linie lotnicze za wystawienie biletu.
 • Transfery klimatyzowanym autokarem według programu.
 • Zakwaterowanie w hotelach 2/3* w dwuosobowych pokojach z łazienką i klimatyzacją.
 • Posiłki według programu (7 śniadań, 7 obiadokolacji).
 • Ubezpieczenie podróżne (szczegóły TUTAJ).
 • Opłatę na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego.

CENA NIE ZAWIERA
 • Obowiązkowego pakietu dewizowego 770 USD płatnego w kraju docelowym zawierającego część świadczeń (m.in. transport, bilety wstępu, przewodnicy lokalni, etc.).
 • Kosztów pozwolenia na wjazd ESTA lub wizy do Stanów Zjednoczonych.
 • Napiwków – 4 USD / dzień.
 • Napojów do posiłków.
 • Ewentualnej zwyżki ubezpieczenia z tytułu następstw choroby przewlekłej.

DZIEŃ 1 WARSZAWA - MIAMI
Zbiórka na lotnisku w hali odlotów dwie godziny przed odlotem. Odprawa biletowo-paszportowa i nadanie bagaży, a następnie przelot do Stanów Zjednoczonych z przesiadką w jednym z europejskich portów lotniczych. Przylot do Miami. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
DZIEŃ 2 MIAMI
Śniadanie. Zwiedzanie Miami amfibią Duck Tours. To jedyna w swoim rodzaju atrakcja, gdzie poznaje się miasto zarówno z lądu, jak i z wody. Następnie spacer nadmorskim bulwarem Ocean Drive – jest to miejsce z największą koncentracją architektury Art Deco na świecie. Kolejnym punktem programu będzie kubańska dzielnica – Little Havana z galeriami sztuki południowoamerykańskiej i gwarnymi restauracjami, gdzie kafejki z okienkami do obsługi przechodniów serwują kubańską kawę swoim klientom. Dalej tętniąca życiem dzielnica handlowa Downtown z wieloma miejscami do organizacji imprez i wydarzeń kulturalnych. Następnie jedna z najładniejszych części i najbogatsza dzielnica Miami – Key Biscayne z Crandon Park Beach. W dalszej części dnia – czas wolny na zakupy w butikach South Beach lub wypoczynek na plaży. Obiadokolacja. Nocleg.
DZIEŃ 3 KENNEDY SPACE CENTER – ORLANDO
Śniadanie, przejazd do Centrum Kosmicznego im. Johna F. Kennedy’ego – Kennedy Space Center. Jest to kosmodrom amerykańskiej agencji kosmicznej NASA, położony na przylądku Canaveral. Poszczególne wystawy obejmują m.in.: centrum eksploracji kosmosu, możliwość podziwiania promu Atlantis, Rocket Garden, gdzie znajdują się amerykańskie rakiety. W centrum można dowiedzieć się wiele o historii amerykańskich lotów, poznać relacje astronautów, a także zaczerpnąć informacji o aktualnych poczynaniach NASA. Przejazd do Orlando. Obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 4 ORLANDO – PARK NARODOWY EVERGLADES – MIAMI
Po śniadaniu zwiedzanie centrum Orlando autokarem. Następnie przejazd do najstarszego parku narodowego Stanów Zjednoczonych – Everglades. Everglades zwany jest też rzeką traw, które pokrywają bagno, a w rzeczywistości to szerokie, na ok. 100 km, rozlewisko leniwie płynącej rzeki, pośrodku którego można znaleźć także lasy cyprysowe, sosnowe zagajniki i lasy namorzynowe. Mieszka tam wiele gatunków ptaków oraz aligatory, których będzie można wypatrywać podczas przejażdżki airboatem. Jest to płaskodenna łódź napędzana wielkim śmigłem, której budowa pozwala na swobodne poruszanie się po bagiennych rozlewiskach. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
DZIEŃ 5 KEY WEST
Śniadanie. Przejazd na Key West. Jest to miasto – wyspa, najbardziej wysunięty na południe punkt Stanów Zjednoczonych. Jednocześnie jest jedną z najbardziej znanych wysp turystyczno-wypoczynkowych w Stanach Zjednoczonych. Według legendy, na wyspie ciąży indiańska klątwa, zgodnie z którą, kto raz znajdzie się na wyspie, do końca życia będzie chciał na nią powrócić. Wiedzie do niej słynna droga Overseas Highway ze słynnym Seven Mile Bridge. Na wyspie wizyta w jej największej atrakcji – domu Ernesta Hemingwaya w stylu kolonialnym oraz wybudowanym przez Harry’ego Trumana Małym Białym Domu, czyli letniej rezydencji prezydentów Stanów Zjednoczonych. Następnie zwiedzanie miasta: Douval Street jest to najbardziej znana i jednocześnie najdłuższa ulica wyspy, na której znajdują się kawiarnie, restauracje, galerie sztuki i butiki. Dalej Old Town z XIX-wiecznymi domami z drewna. Powrót do hotelu.Obiadokolacja. Nocleg.
DZIEŃ 6-7 MIAMI
Śniadanie. Czas wolny na relaks i plażowanie w Miami. Plaża w Miami to biały piasek i lazurowa woda, które wspaniale oddają nastrój i klimaty tropików. Co więcej charakterystyczna jest tam też promenada usiana palmami, wzdłuż której powstało wiele kafejek, barów i restauracji z widokiem na ocean. Obiadokolacja. Nocleg.
DZIEŃ 8 MIAMI
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny na samodzielny spacer po Miami (w zależności od rozkładu lotów). Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.
DZIEŃ 9 WARSZAWA
Przylot do Warszawy.
Zapraszamy Państwa na wycieczkę do najbardziej słonecznego stanu w USA – Florydy! Na Florydę turystów przyciągają nie tylko słynne na całym świecie białe, rozległe plaże Miami i bajeczne Key West, ale również liczne parki rozrywki czy Centrum Kosmiczne Nasa otwarte dla zwiedzających. Natomiast wielbicieli natury – egzotycznej roślinności i dzikich zwierząt, z pewnością ucieszy wizyta w subtropikalnym Parku Narodowym Everglades, na którego bagnistych terenach króluje aligator – symbol Florydy.

GŁÓWNE ATRAKCJE

 • Wypatrywanie aligatorów podczas przejażdżki łodzią airboat w PN Everglades
 • Dom Ernesta Hemingway’a na Key West
 • Wizyta w Walt Disney Epcot Center oraz w Kennedy Space Center
 • Spacer słynnym bulwarem Ocean Drive
Zadzwoń: 32 785 80 75
Cena: 5.970 zł Już od 5.970 zł /os.