pasek oferty
Main content
Zakwaterowanie
Hotel
Hotele 3*
11 noclegów
Wyżywienie
Meal
11 śniadań
1 lunch
11 obiadokolacji
Pokój 1-osobowy
Single
dopłata 1279 zł

O wycieczce

Zapraszamy do odkrywania z nami niezwykle barwnej kultury krajów Półwyspu Indochińskiego - Wietnamu i Kambodży. Piękno przyrody, niezwykła  mozaika etniczna, wspaniałe zabytki oraz piaszczyste plaże sprawiają, że Indochiny są wyjątkowym miejscem na świecie, gdzie każdy podróżnik znajdzie coś dla siebie.


Główne atrakcje

 • Rejs łodzią po Zatoce Ha Long
 • Zwiedzanie prezydenckiego ogrodu oraz "Domku na Palach" - rezydencji przywódcy
 • Pałac Królewski i Srebrna Pagoda

OfferPobierz kartę wycieczki
Zbiórka na lotnisku w Warszawie w hali odlotów dwie godziny przed podróżą, spotkanie z pilotem i wylot do Wietnamu. Szczegółowe informacje każdy Uczestnik otrzymuje na 3 tygodnie przed planowanym wylotem.
Przylot do Hanoi. Przywitanie przez lokalnego przewodnika i transfer do hotelu. Czas wolny na odświeżenie i odpoczynek po podróży. Następnie obiadokolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w Hanoi
Po śniadaniu zwiedzanie miasta założonego w 1010 r. pod rządami króla Ly Cong Uan. Przejazd przez dzielnicę francuską , pełną francuskich akcentów architektonicznych i kulinarnych przez co miasto zwane jest również "Paryżem Wschodu". Wizyta w Mauzoleum Ho Chi Minha , zwiedzanie prezydenckiego ogrodu oraz " Domku na Palach " – rezydencji przywódcy. Następnie odwiedzą Państwo Pagodę na Jednej Kolumnie , która została zbudowana w XI w. przez panującego wówczas cesarza w podzięce za narodziny syna oraz Pagodę Tran Quoc – najstarszą pagodę w Hanoi na brzegu Jeziora Zachodniego. Następnie wizyta w Świątyni Literatury – pierwszym wietnamskim uniwersytecie. Dobrze zachowane zabudowania z XI w. wraz z otaczającymi je ogrodami dają możliwość relaksu z jednoczesnym zanurzeniem w historię Wietnamu. Po czasie wolnym przejazd nad Zatokę Ha Long (UNESCO) z tysiącami niezwykłych wapiennych wysepek wyrastających dziesiątki i setki metrów powyżej poziomu morza o krystalicznie czystej szmaragdowej wodzie. Obiadokolacja, nocleg.
Po śniadaniu około 5-godzinny rejs łodzią po Zatoce, podczas którego będą mogli Państwo podziwiać majestatyczne skaliste wysepki, groty, pływające wioski i urokliwe plaże. Odwiedzą Państwo również Groty Thien Cung i Dau , najpiękniejsze formacje tego rodzaju w całej Zatoce. Następnie przejazd do Hanoi, krótka przerwa i przejazd na stację kolejową, skąd wyruszą Państwo nocnym pociągiem do Hue. Obiadokolacja w formie prowiantu na wynos. Nocleg w pociągu.
Przyjazd do dawnej stolicy Wietnamu, miasta Hue, transfer do hotelu, pozostawienie bagaży. Następnie śniadanie w lokalnej restauracji, a po nim wycieczka po mieście. Wizyta w Cytadeli Cesarskiej , dawnej siedzibie władców Hue, na którą składa się imponujący kompleks zabudowań i atrakcji z Wieżą Flagową, Dziewięcioma Działami, Bramą Ngo Mon, Pałacem Thai Hoa, Dziewięcioma Dynastycznymi Urnami oraz Zakazanym Purpurowym Miastem . Następnie zwiedzanie znajdującego się na zboczu góry Chau Chu monumentalnego grobowca cesarza Khai Dinh, budowanego przez 11 lat i będącego doskonałym przykładem mariażu architektury Wschodu i Zachodu. Obiadokolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w Hue.
Po śniadaniu wizyta w leżącej nad Rzeką Perfumową Pagodzie Thien Mu , której budowniczemu wg legendy na początku XVII w. ukazała się Niebiańska Pani przepowiadając, że postawiona w tym miejscu świątynia przyniesie pomyślność całemu krajowi. Następnie podróż jedną z najbardziej malowniczych wietnamskich autostrad, prowadzącą do Hoi. Po drodze przystanek na Przełęczy Hai Van lub na słynącej z białego piasku Plaży Co Beach . Transfer do hotelu, pozostawienie bagaży. Po południu wycieczka po Starym Mieście w Hoi An , gdzie podziwiać będą mogli Państwo japoński kryty most, chińską halę zgromadzeń, typowy wietnamski dom kupiecki, jedno z ciekawych muzeów oraz odwiedzić lokalny targ. W mieście znajdują się liczne galerie sztuki, sklepy z upominkami oraz pracownie krawieckie, specjalizujące się w szyciu ubrań na miarę w trybie ekspresowym.
Obiadokolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w Hoi An.
Transfer na lotnisko Da Nang, przelot do Can Tho. Po przylocie przejazd do hotelu ze zwiedzaniem po drodze zabytkowego domu Binh Thuy - wyjątkowego przykładu połączenia zachodnich i orientalnych stylów architektonicznych pozwalającego zobaczyć, jak mieszkała wyższa klasa w Delcie Mekongu w XIX i na początku XX w. Dom stał się scenerią filmu "Kochanek" w reżyserii Jean Jacques'a Annaud. Następnie zwiedzanie Pagody Nam Nha - słynącej nie tylko ze swojego piękna i eleganckiej architektury, ale także z uwagi na jej znaczenie historyczne i kulturowe. Przejazd do hotelu w mieście Can Tho. Zakwaterowanie, czas wolny na odświeżenie i odpoczynek przed obiadokolacją w lokalnej restauracji. Nocleg w Can Tho.
Wcześnie rano przejście do przystani, skąd wyruszą Państwo na rejs motorówką po rzece, żeby zobaczyć słynny pływający targ Cai Rang , przyjrzeć się codziennej pracy lokalnej ludności, pospacerować po wiosce i odwiedzić młyn ryżowy. Powrót do hotelu na śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd do prowincji Ben Tre , słynącej z upraw palm kokosowych i licznych sadów z tropikalnymi owocami. Przejażdżka łodzią, na rowerze lub tuk-tukiem po spokojnej wiejskiej drodze, wizyta w lokalnym zakładzie wytwarzającym miotły oraz w fabryce włókna kokosowego . Odwiedziny w domu jednej z lokalnych rodzin. Po południu przyjazd do Sajgonu. Obiadokolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w Sajgonie.
Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie miasta. Odwiedziny w Muzeum Wojny oraz w Pałacu Ponownego Zjednoczenia , byłej rezydencji Generalnego Gubernatora Indochin. Następnie w programie zbudowana w 1880 r. Katedra Notre Dame (z zewnątrz) i Główna Poczta - dwa znane francuskie budynki w mieście. Po południu wizyta w Świątyni Thien Hau ufundowanej przez mieszkającą tutaj społeczność chińską na początku XIX w. Następnie przejazd przez pełną małych sklepików dzielnicę chińską Cholon na bazar Ben Thanh . Obiadokolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w Sajgonie.
Wyjazd z hotelu w kierunku słynnej sieci Tuneli Cu Chi , wybudowanych w czasach wojny z Francją i liczących ponad 250 km podziemnych korytarzy. Po przerwie przejazd na przejście graniczne, przekroczenie granicy pieszo i kontynuacja podróży w Kambodży z kambodżańską obsługą. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny przed obiadokolacją w lokalnej restauracji. Nocleg w Phnom Penh.
Po śniadaniu zwiedzanie miasta: Pałac Królewski i Srebrna Pagoda . Następnie wizyta w Muzeum Toul Sleng , będącym świadectwem ludobójstwa dokonanego przez Czerwonych Khmerów. Przejazd do Siem Reap. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja w lokalnej restauracji. Czas wolny na poznawanie fascynującego życia nocnego w Siem Reap.
Po śniadaniu zwiedzanie Angkor Wat (UNESCO). „Angkor” w dosłownym tłumaczeniu oznacza „Stolicę” lub „Święte Miasto”. Tym terminem określana jest stolica imperium Khmerów. Ruiny świątyń pochodzą z okresu między IX a XII w., który był jednocześnie czasem największego rozwoju imperium khmerskiego. W programie: Angkor Wat , największa świątynia kompleksu, a następnie „pochłaniana” przez dżunglę świątynia Ta Phrom . Po południu zwiedzanie Południowej Bramy Angkor Thom, Świątyni Bajon, Świątyni Baphuon, Tarasu Słoni i Tarasu Króla Trędowatego . Następnie wizyta w Świątyni Pre Rup, skąd będą Państwo mieli okazję podziwiać zachód słońca. Obiadokolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w Siem Reap.
Śniadanie w hotelu, a następnie transfer na lotnisko. Przelot do Polski
Przylot do Warszawy

CENA ZAWIERA

 • Bogaty program zwiedzania pod opieką polskiego pilota na całej trasie.
 • Przelot na trasie Warszawa - Hanoi i Siem Reap - Warszawa z przesiadkami w międzynarodowych portach lotniczych wraz z opłatami lotniskowymi i opłatami pobieranymi przez linie lotnicze za wystawienie biletu.
 • Przelot wewnętrzny na trasie Da Nang - Can Tho.
 • Transfery klimatyzowanym autokarem według programu.
 • Zakwaterowanie w hotelach *** w dwuosobowych pokojach z łazienką i klimatyzacją.
 • Wyżywienie wg programu (11 śniadań, 1 lunch, 11 obiadokolacji).
 • Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki.
 • Przejazd pociągiem w kuszetkach (w przedziałach 4-osobowych) na trasie Hanoi - Hue.
 • Pięciogodzinny rejs po Zatoce Ha Long.
 • Ubezpieczenie podróżne (szczegóły TUTAJ ).
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

CENA NIE ZAWIERA

 • Obowiązkowego pakietu dewizowego 940 USD płatnego w kraju docelowym zawierającego część świadczeń (m.in. bilety wstępu, przewodnicy lokalni, opłaty parkingowe, opłaty drogowe, podatki lokalne i miejskie, opłaty klimatyczne, emisyjne, środowiskowe, sanitarne i dezynfekcyjne, opłaty paliwowe i lotniskowe na przelocie wewnętrznym, etc.).
 • Wizy do Wietnamu ok. 25 USD i Kambodży ok. 36 USD i pośrednictwa wizowego.
 • Napojów do posiłków.
 • Udziału w wycieczkach fakultatywnych i atrakcjach nieobjętych programem zwiedzania.
 • Napiwków obowiązkowych 3 USD/dzień/osoba

Terminy:

Już wkrótce! Kontakt
Informacje Program Świadczenia Galeria Mapa Do góry

13 dni
Team
40-50 osób

samolotem

Wietnam , Kambodża

Hity Indochin

Polecamy także

Zapisz się do Newslettera
Nie przegap żadnej okazji!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Klauzula informacyjna zgodna z RODO

Informujemy, że:

Administratorem danych osobowych Klienta przekazanych przy rejestracji konta lub złożeniu rezerwacji (w tym: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres dostawy) jest Biuro Podróży Orient Travel sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Warszawskiej 36, 40-010 Katowice.

Dane osobowe podane przy zakładaniu konta przetwarzane będą w celach:

 • realizacji i obsługi rezerwacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO, który wskazuje, że przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest Klient, którego dane dotyczą,
 • podjęcia działań na żądanie Klienta, którego dane dotyczą, przed zawarciem umowy,
 • statystycznych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, czyli prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora.

W przypadku wyrażenia zgód na marketing dane są przetwarzane również w celach marketingowych (podstawą przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO czyli zgoda Klienta).

Odbiorcą danych osobowych będą podmioty współpracujące z Administratorem, które wspierają go w codziennej działalności świadcząc usługi administracyjne, marketingowe, informatyczne oraz dostawcy rezerwacji złożonych na stronie orientravel.pl.

Administrator nie zamierza przekazywać danych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych.

Dane osobowe podane w celu realizacji i obsługi zamówienia będą przechowywane przez okres:

 • w przypadku założenia konta na stronie internetowej - w systemie informatycznym obsługującym stronę przez 3 lata od daty ostatniej aktywności oraz upływu okresów przedawnień roszczeń wynikających ze zrealizowanych zamówień
 • w przypadku usunięcia konta wszystkie dane zostaną usunięte, za wyjątkiem danych niezbędnych do procesu reklamacji i obsługi ewentualnych roszczeń, które będą przechowywane do czasu upływu okresów przedawnienia roszczeń wynikających ze zrealizowanych rezerwacji,

a dane przetwarzane w celach marketingowych - do czasu wycofania zgód lub do czasu wniesienia sprzeciwu wobec ich wykorzystywania.

Klientowi przysługuje prawo do:

 • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność
  z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem,
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193), Stawki 2.

Dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym poprzez profilowanie, polegające na tworzeniu spersonalizowanych ofert produktowych dostępnych na stronie orientravel.pl, prezentowaniu ich na stronie i wysyłaniu w wiadomościach marketingowych przez orientravel.pl, co może w istotny sposób wpływać na Klienta poprzez umożliwienie mu zakupu produktów w podanych w ofercie cenach.

Podanie danych jest dobrowolne i jednocześnie jest warunkiem zawarcia umowy niezbędnym do jej realizacji. Po zakończeniu przetwarzania danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą dalej przetwarzane.

Wszelkie prośby i żądania prosimy kierować na adres e-mail: office@orientravel.pl

Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w witrynie orientravel.pl w Polityce Prywatności.

Więcej informacji