30-39

10 dni

Hotel

Hotele 3*+ / 4* – 8 nocy

Wyżywienie

8 śniadań
8 obiadokolacji

Pokój 1-osobowy

dopłata 1040 PLN

Przenieś się do krainy słońca i uśmiechu. Odkryj sekrety, jakie kryje Tajlandia – pozwól, by zachwyciły Cię majestatyczne posągi Złotego Buddy i magnetyczne świątynie. Spróbuj wyśmienitych lokalnych potraw, zobacz słynny Most na rzece Kwai, a po zwiedzaniu zrelaksuj się na bajecznych plażach Zatoki Tajlandzkiej. Wyjazd z naszym biurem to gwarancja, że Tajlandia na zawsze pozostanie w Państwa pamięci!

Główne atrakcje

  • Wielki Pałac Królewski i świątynia Szmaragdowego Buddy
  • Most na rzece Kwai
  • Kurort Pattaya

Dzień 1 – WARSZAWA

Zbiórka uczestników na lotnisku w Warszawie, około dwie godziny przed wylotem. Przelot do Bangkoku z przesiadką w jednym z międzynarodowych portów lotniczych.

Dzień 2 – BANGKOK

Przylot do Bangkoku. Powitanie grupy przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu
i zakwaterowanie. Czas na odpoczynek. Wieczorem kolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w hotelu.

Dzień 3 – BANGKOK

Po śniadaniu całodniowe zwiedzanie stolicy Tajlandii. Zobaczą Państwo między innymi Wielki Pałac Królewski, w którym znajduje się jedna z najważniejszych świątyń Tajlandii: Świątynia Szmaragdowego Buddy. Następnie wizyta w Świątyni Leżącego i Świątyni Złotego Buddy. Po południu rejs łodziami po kanałach rzeki Chao Praya, skąd podziwiać można niezwykłe widoki oraz domy na palach i tratwach, w których do dziś mieszkają Tajowie. Następnie wizyta w fabryce wyrobów jubilerskich. Obiadokolacja, nocleg w Bangkoku.

Dzień 4 – BANGKOK – KANCHANABURI

Po wczesnym śniadaniu wyjazd w kierunku Rzeki Kwai. Przejazd do Kanchanaburi. Po drodze wizyta na plantacji palm kokosowych oraz możliwość zakupu lokalnych owoców na targu wodny Damnoen Saduak oraz lokalnych wyrobów w Centrum Rękodzieła Tajskiego.
Po dotarciu nad rzekę spacer po moście nad rzeką Kwai. Następnie wizyta w jaskini Kao Sai,
w której znajduje się posąg Buddy oraz fragment “kolei śmierci” – wybudowanej w czasie II wojny światowej przez Japonię. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5 – KANCHANABURI – PATTAYA

Po śniadaniu wizyta w tropikalnej dżungli oraz Wiosce Monów, przejazd do Pattaya, gdzie spędzą Państwo najblizsze dni. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6 –9 – PATTAYA

Wypoczynek w Pattaya – jednym z najbardziej zananych kurortów w Tajlandii. Jest to miejsce idealne na wypoczynek oraz plażowanie. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych takich jak m. in.: masaż tajski, wizyta na Farmie Krokodyli i w Parku Skamieniałych Drzew, wizyta na farmie tygrysów, Rejs na wyspę Koh Larn z lunchem, przejażdżka na słoniach i wiele innych.

Dzień 10 – PATTAYA – BANGKOK – WARSZAWA

Po śniadaniu wykwaterowanie i transfer na lotnisko w Bangkoku. Przelot do Polski przez jeden z międzynarodowych portów lotniczych.

Cena zawiera
 1. Bogaty program zwiedzania pod opieką polskiego pilota.
 2. Przeloty międzynarodowe na trasie Warszawa – Bangkok – Warszawa z przesiadką w jednym z międzynarodowych portów lotniczych wraz opłatami lotniskowym i opłatami pobieranymi przez linie lotnicze za wystawienie biletu.
 3. Transfery klimatyzowanym autokarem według programu.
 4. Zakwaterowanie w hotelu 3*+ / 4* w pokojach dwuosobowych z łazienką oraz klimatyzacją.
 5. Wyżywienie wg. programu: 8 śniadań i 8 obiadokolacji.
 6. Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki.
 7. Ubezpieczenie podróżne (szczegóły TUTAJ).
 8. Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 13 PLN.
Cena nie zawiera
 1. Obowiązkowego pakietu dewizowego 327 EUR płatnego w kraju docelowym zawierającego część świadczeń (m.in. transport, bilety wstępu, przewodnicy lokalni, etc.).
 2. Napojów do posiłków
 3. Napiwków 4 USD / dzień
 4. Ewentualnej zwyżki ubezpieczenia z tytułu następstw choroby przewlekłej / nowotworowej.

Terminy:

Zapisz się do naszego Newslettera

[formidable id=5]