Skip to main content
pasek oferty
Main content
Zakwaterowanie
Hotel
Hotele 3*
11 noclegów
Wyżywienie
Meal
11 śniadań
11 obiadokolacji
Pokój 1-osobowy
Single
dopłata 1290 PLN

O wycieczce

Zapraszamy do odkrywania z nami niezwykle barwnej kultury krajów Półwyspu Indochińskiego - Wietnamu i Kambodży. Piękno przyrody, niezwykła  mozaika etniczna, wspaniałe zabytki oraz piaszczyste plaże sprawiają, że Indochiny są wyjątkowym miejscem na świecie, gdzie każdy podróżnik znajdzie coś dla siebie.


Główne atrakcje

 • rejs łodzią po Zatoce Ha Long
 • zwiedzanie prezydenckiego ogrodu oraz "Domku na Palach" - rezydencji przywódcy
 • Pałac Królewski i Srebrna Pagoda

Offer Pobierz kartę wycieczki
Zbiórka na lotnisku w Warszawie w hali odlotów dwie godziny przed podróżą, spotkanie z pilotem i wylot do Wietnamu. Szczegółowe informacje każdy Uczestnik otrzymuje na około tydzień przed planowanym wylotem.
Przylot do Hanoi. Przywitanie przez lokalnego przewodnika i transfer do hotelu. Pozostawienie bagaży i zwiedzanie miasta założonego w 1010 r. pod rządami króla Ly Cong Uan. Następnie zwiedzanie miasta. Wizyta w Świątyni Literatury - pierwszym wietnamskim uniwersytecie. Dobrze zachowane zabudowania z XI w. wraz z otaczającymi je ogrodami dają możliwość relaksu z jednoczesnym zanurzeniem w historię Wietnamu. Następnie odwiedzą Państwo Pagodę Tran Quoc - najstarszą pagodę w Hanoi na brzegu Jeziora Zachodniego. Przejazd przez dzielnicę francuską, pełną francuskich akcentów architektonicznych i kulinarnych przez co miasto zwane jest również "Paryżem Wschodu". Czas wolny, a następnie powrót do hotelu i odpoczynek. Wieczorem obiadokolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w Hanoi.
Po śniadaniu wizyta w Mauzoleum Ho Chi Minha, zwiedzanie prezydenckiego ogrodu oraz "Domku na Palach" - rezydencji przywódcy. Następnie odwiedzą Państwo Pagodę na Jednej Kolumnie, która została zbudowana w XI w. przez panującego wówczas cesarza w podzięce za narodziny syna. Przejazd do Starej Dzielnicy Hanoi i czas wolny na zakupy i samodzielne spacery po mieście. Kolejno przejazd nad Zatokę Ha Long (UNESCO) z tysiącami niezwykłych wapiennych wysepek wyrastających dziesiątki i setki metrów powyżej poziomu morza o krystalicznie czystej szmaragdowej wodzie. Obiadokolacja w lokalnej restauracji, a następnie transfer do hotelu i nocleg.
Po śniadaniu około 4-godzinny rejs łodzią po Zatoce, podczas którego będą mogli Państwo podziwiać majestatyczne skaliste wysepki, groty, pływające wioski i urokliwe plaże. Odwiedzą Państwo również Groty Thien Cung i Dau Go, najpiękniejsze formacje tego rodzaju w całej Zatoce. Lunch na pokładzie statku. Następnie przejazd do Hanoi, krótka przerwa i przejazd na stację kolejową, skąd wyruszą Państwo nocnym pociągiem do Hue. Obiadokolacja w formie prowiantu na wynos. Nocleg w pociągu.
Przyjazd do dawnej stolicy Wietnamu, miasta Hue, transfer do hotelu, pozostawienie bagaży. Następnie śniadanie w lokalnej restauracji, a po nim wycieczka po mieście. Wizyta w Cytadeli Cesarskiej, dawnej siedzibie władców Hue, na którą składa się imponujący kompleks zabudowań i atrakcji z Wieżą Flagową, Dziewięcioma Działami, Bramą Ngo Mon, Pałacem Thai Hoa, Dziewięcioma Dynastycznymi Urnami oraz Zakazanym Purpurowym Miastem. Następnie zwiedzanie znajdującego się na zboczu góry Chau Chu monumentalnego grobowca cesarza Khai Dinh, budowanego przez 11 lat i będącego doskonałym przykładem mariażu architektury Wschodu i Zachodu. Obiadokolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w Hue.
Po śniadaniu wizyta w leżącej nad Rzeką Perfumową Pagodzie Thien Mu, której budowniczemu wg legendy na początku XVII w. ukazała się Niebiańska Pani przepowiadając, że postawiona w tym miejscu świątynia przyniesie pomyślność całemu krajowi. Następnie podróż jedną z najbardziej malowniczych wietnamskich autostrad, prowadzącą do Hoi. Po drodze przystanek na Przełęczy Hai Van lub na słynącej z białego piasku Plaży Co Beach. Następnie przejazd do miejscowości Hoi An. Transfer do hotelu i czas wolny na odpoczynek. Obiadokolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w Hoi An.
Po śniadaniu wycieczka po Starym Mieście w Hoi An, gdzie podziwiać będą mogli Państwo japoński kryty most, chińską halę zgromadzeń, typowy wietnamski dom kupiecki, jedno z ciekawych muzeów oraz odwiedzić lokalny targ. W mieście znajdują się liczne galerie sztuki, sklepy z upominkami oraz pracownie krawieckie, specjalizujące się w szyciu ubrań na miarę w trybie ekspresowym. Czas wolny na zakupy i samodzielne spacery po mieście. Obiadokolacja w lokalnej restauracji, a następnie transfer na lotnisko Da Nang i przelot do Can Tho. Transfer do hotelu i nocleg w Can Tho.
Wcześnie rano przejście do przystani, skąd wyruszą Państwo na rejs motorówką po rzece, żeby zobaczyć słynny pływający targ Cai Rang, przyjrzeć się codziennej pracy lokalnej ludności, pospacerować po wiosce i odwiedzić młyn ryżowy. Powrót do hotelu na śniadanie i wykwaterowanie. Następnie dalsze zwiedzanie. Podziwianie zabytkowego domu Binh Thuy - wyjątkowego przykładu połączenia zachodnich i orientalnych stylów architektonicznych pozwalającego zobaczyć, jak mieszkała wyższa klasa w Delcie Mekongu w XIX i na początku XX w. Dom stał się scenerią filmu "Kochanek" w reżyserii Jean Jacques'a Annaud. Kolejno zwiedzanie Pagody Nam Nha - słynącej nie tylko ze swojego piękna i eleganckiej architektury, ale także z uwagi na jej znaczenie historyczne i kulturowe. Przejazd do prowincji Vinh Long leżącej u ujścia Mekongu. Odwiedziny w domu jednej z lokalnych rodzin Ut Trinh, gdzie będą mogli Państwo spróbować lokalnej herbaty, posmakować egzotycznych owoców oraz posłuchać tradycyjnej muzyki. Następnie rejs łodzią w dół rzeki Mekong, gdzie zobaczyć można liczne hodowle ryb. Wizyta w lokalnym zakładzie wytwarzającym papier ryżowy oraz słodycze kokosowe. Degustacja lokalnych słodkości przy filiżance gorącej herbaty. Rejs powrotny kanałem, którym następnie wypłyną Państwo na wody najdłuższej rzeki Półwyspu Indochińskiego. Dopłynięcie do wyspy Tan Phong otoczonej przez pływający targ Cai Be. Następnie mniejszymi łodziami wiosłowymi udadzą się Państwo na prowincję, gdzie pływając mniejszymi kanałami będą Państwo mogli poczuć błogi klimat regionu. Po południu przyjazd do Sajgonu. Obiadokolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w Sajgonie.
Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie miasta. Odwiedziny w Muzeum Wojny oraz w Pałacu Ponownego Zjednoczenia, byłej rezydencji Generalnego Gubernatora Indochin. Następnie w programie zbudowana w 1880 r. Katedra Notre Dame (z zewnątrz) i Główna Poczta - dwa znane francuskie budynki w mieście. Po południu wizyta w Świątyni Thien Hau ufundowanej przez mieszkającą tutaj społeczność chińską na początku XIX w. Następnie przejazd przez pełną małych sklepików dzielnicę chińską Cholon na bazar Ben Thanh. Obiadokolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w Sajgonie.
Po śniadaniu wyjazd z hotelu w kierunku słynnej sieci Tuneli Cu Chi, wybudowanych w czasach wojny z Francją i liczących ponad 250 km podziemnych korytarzy. Zwiedzanie tuneli, a następnie czas wolny. Po przerwie przejazd na przejście graniczne, przekroczenie granicy pieszo i kontynuacja podróży w Kambodży z kambodżańską obsługą. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny przed obiadokolacją w lokalnej restauracji. Nocleg w Phnom Penh.
Po śniadaniu zwiedzanie miasta: Pałac Królewski i Srebrna Pagoda. Następnie wizyta w Muzeum Toul Sleng, będącym świadectwem ludobójstwa dokonanego przez Czerwonych Khmerów. Przejazd do Siem Reap. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja w lokalnej restauracji. Czas wolny na poznawanie fascynującego życia nocnego w Siem Reap.
Po śniadaniu zwiedzanie Angkor Wat (UNESCO). „Angkor” w dosłownym tłumaczeniu oznacza „Stolicę” lub „Święte Miasto”. Tym terminem określana jest stolica imperium Khmerów. Ruiny świątyń pochodzą z okresu między IX a XII w., który był jednocześnie czasem największego rozwoju imperium khmerskiego. W programie: Angkor Wat, największa świątynia kompleksu, a następnie „pochłaniana” przez dżunglę świątynia Ta Phrom. Po południu zwiedzanie Południowej Bramy Angkor Thom, Świątyni Bayon, Świątyni Baphuon, Tarasu Słoni i Tarasu Króla Trędowatego. Następnie wizyta w Świątyni Pre Rup, skąd będą Państwo mieli okazję podziwiać zachód słońca. Obiadokolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w Siem Reap.
Śniadanie w hotelu, a następnie transfer na lotnisko. Przelot do Polski.

CENA ZAWIERA

 • Bogaty program zwiedzania pod opieką polskiego pilota.
 • Przeloty międzynarodowe na trasie Warszawa - Hanoi, Siem Reap - Warszawa z przesiadkami w międzynarodowych portów lotniczych wraz z opłatami lotniskowymi i opłatami pobieranymi przez linie lotnicze za wystawienie biletu.
 • Przelot wewnętrzny na trasie Da Nang - Can Tho.
 • Transfery i przejazdy według programu autokarami lub mikrobusami.
 • Zakwaterowanie w hotelach 3* w pokojach dwuosobowych z łazienką i klimatyzacją.
 • Wyżywienie wg programu (11 śniadań, 11 obiadokolacji).
 • Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki.
 • Ubezpieczenie podróżne (szczegóły TUTAJ).
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

CENA NIE ZAWIERA

 • Obowiązkowego pakietu dewizowego 690 USD płatnego w kraju docelowym, zawierającego część świadczeń (m.in. transport, bilety wstępu, przewodnicy lokalni, etc.).
 • Napiwków - 3 USD / dzień.
 • Napojów do posiłków.
 • Wiz oraz pośrednictwa wizowego:
  • Wizy do Wietnamu
  • Wizy do Kambodży
Informacje Program Terminy Świadczenia Galeria Mapa Do góry

13 dni
Team
20-30 osób

samolotem

Kambodża, Wietnam

Hity Indochin

Polecamy także

Zapisz się do Newslettera
Nie przegap żadnej okazji!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Klauzula informacyjna zgodna z RODO

Informujemy, że:

Administratorem danych osobowych Klienta przekazanych przy rejestracji konta lub złożeniu rezerwacji (w tym: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres dostawy) jest Biuro Podróży Orient Travel sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Warszawskiej 36, 40-010 Katowice.

Dane osobowe podane przy zakładaniu konta przetwarzane będą w celach:

 • realizacji i obsługi rezerwacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO, który wskazuje, że przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest Klient, którego dane dotyczą,
 • podjęcia działań na żądanie Klienta, którego dane dotyczą, przed zawarciem umowy,
 • statystycznych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, czyli prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora.

W przypadku wyrażenia zgód na marketing dane są przetwarzane również w celach marketingowych (podstawą przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO czyli zgoda Klienta).

Odbiorcą danych osobowych będą podmioty współpracujące z Administratorem, które wspierają go w codziennej działalności świadcząc usługi administracyjne, marketingowe, informatyczne oraz dostawcy rezerwacji złożonych na stronie orientravel.pl.

Administrator nie zamierza przekazywać danych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych.

Dane osobowe podane w celu realizacji i obsługi zamówienia będą przechowywane przez okres:

 • w przypadku założenia konta na stronie internetowej - w systemie informatycznym obsługującym stronę przez 3 lata od daty ostatniej aktywności oraz upływu okresów przedawnień roszczeń wynikających ze zrealizowanych zamówień
 • w przypadku usunięcia konta wszystkie dane zostaną usunięte, za wyjątkiem danych niezbędnych do procesu reklamacji i obsługi ewentualnych roszczeń, które będą przechowywane do czasu upływu okresów przedawnienia roszczeń wynikających ze zrealizowanych rezerwacji,

a dane przetwarzane w celach marketingowych - do czasu wycofania zgód lub do czasu wniesienia sprzeciwu wobec ich wykorzystywania.

Klientowi przysługuje prawo do:

 • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność
  z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem,
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193), Stawki 2.

Dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym poprzez profilowanie, polegające na tworzeniu spersonalizowanych ofert produktowych dostępnych na stronie orientravel.pl, prezentowaniu ich na stronie i wysyłaniu w wiadomościach marketingowych przez orientravel.pl, co może w istotny sposób wpływać na Klienta poprzez umożliwienie mu zakupu produktów w podanych w ofercie cenach.

Podanie danych jest dobrowolne i jednocześnie jest warunkiem zawarcia umowy niezbędnym do jej realizacji. Po zakończeniu przetwarzania danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą dalej przetwarzane.

Wszelkie prośby i żądania prosimy kierować na adres e-mail: office@orientravel.pl

Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w witrynie orientravel.pl w Polityce Prywatności.

Więcej informacji